Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
digimon >>> Cyfrowe Potwory <<< Czyli wszystko o bajce Digimon


Pytanie

9/09/2011 22:47:40

Witam wszystkich!

 

Przepraszam, że tak późno pisze ale szkoła się zaczęła a w wakacje jakoś wyszło że nie aktualizowałem swojego bloga.

Jak w tytule notatki mam do was wielkie pytanie, na które proszę odpowiedzieć w komentarzu (rejestracja nie jest wymagana).

Mianowicie, czy powinienem prowadzić bloga dalej? Chciałbym byście uzasadnili swoją decyzję jak potraficie.

Pewnie zastanawiacie się skąd to pytanie? W końcu prowadzę bloga już dosyć długi okres czasu bo będzie z rok czasu. Ale moja odpowiedź może nie jest za dobra ale w niej jest zamieszczone wszystko na czym miał blog się opierać. Chciałem by blog powstawał wraz z innymi fanami Digimonów, by robić notatki bazujące na radach innych fanów ale także na moich własnych doświadczeniach związanych z bajką czyli np. streszczenia odcinków i opisy bohaterów.

Prosiłbym o jak najszybsze skomentowanie tej notatki. Z góry dziękuję ;-)


Głosuj (0)

Wasz Gomamon

[Powrót] Komentuj

» Wasz Gomamon

» 7/06/2012 23:29:49
cgi96.neoplus.adsl.tpnet.pl | brak www IP: 83.30.236.96

Przykro mi ale nie chcę pisać do ściany. Blogi istnieją po to by opisywać coś ale i po to by ktoś to oceniał i zwracał autorowi jakieś uwagi na ten temat. Niestety bardzo mało osób to robiło.

» Nowa ;)

» 15/04/2012 00:31:24
wap.plusgsm.pl | brak www IP: 212.2.96.15

a więc, masz koniecznie dalej prowadzić tego bloga! ;) uzasadnienie jest proste : Twoje wpisy mają to coś, że chce się je czytać :D